Děti ruských politiků žijí v USA, Británii, Švýcarsku…

Kde žijí, studují děti vládnoucích ruských politiků? V USA, Velké Británii, Švýcarsku, Německu… Z vysoka kašlou na Rusko!

Děti vládnoucích ruských politiků kašlou na Rusko, vlasteneckou propagandu, patriotismus a lásku k vlasti. Zatímco významní ruští politici Rusům slibují iluze, vláda se snaží ukrást v zemi i to poslední a staví sama pro sebe nouzová letiště. Jejich děti jsou už dávno z zahraničí. Kde žijí děti Sergeje Lavrova, Dritrije Kozaka, Eleny Mezulinové a mnoha dalších ruských politiků? V USA, Velké Británii, Švýcarsku, Německu… Všichni chtějí žít, studovat a pracovat v zahraničí, nehledě na „patriotickou pozici“ jejich rodičů. Např.: Rodina Dmitrij Medveděva. Medveděv je ženatý se Světlanou Linikovou, která je setřenicí Jevgenije Vasiljevové, která byla zapojená do korupčního skandálu ruského Ministerstva obrany. Vasiljevová je dcerou jednoho petrohradského mafiánského bosse Vasiljeva. Medveděv má syna Ilju Medveděva, který veřejně prohlásil, že bude pokračovat ve studiu na univerzitě v USA. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov má jedinou dceru Jekatěrinu, která žije a studuje v USA. Brzy ukončí studium na Kolumbijské univerzitě v New Yorku a plánuje zůstat v USA navždy. Vice speaker ruského parlamentu Sergej Andenko má dceru, která žije a studuje v Německu. Roční studium stojí 2,5 milionu rublů. Více video.

Vladimir Putin říká (viz. video, 7:30):
„Pro Rusko a pro ruského člověka je patriotismus (pozn. vlastenectví) velice důležitý. Velice důležitá je také národní identifikace – to, co se v některých evropských zemích dnes vytrácí, bohužel pro ně. U nás je to uvnitř, my máme lásku k vlasti v srdci. To, co teď řeknu je velice důležité. Hlavní myšlenka našeho národního vědomí, jedna z cenností a ideí je patriotismus.“

Video: Kde žijí děti ruské vládnoucí a hlavně tzv. „patriotické“ elity? V zahraničí!

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Doporučujeme

► Největší mešita? Obrovská mešita je v Moskvě! Koukněte na video.

► Víte, že SSSR prokazatělně spolupracoval s nacisty? Koukněte na fotky, videa.

► Jiří Dolejš (KSČM): komunismus není zločinný ani špatný. Pusťte si on-line video. Komunisti? Co slovo, to lež. Co čin, to zločin.

► Nulový státní dluh za vlády komunistů? Lež! Důkazy zde. Komunisti jsou lháři!