Rusko vyhrožuje jadernou válkou. Může zaútočit jako první!

Ruská propaganda tvrdí, že jsou to USA, kdo vyhrožuje jadernou válkou. Je to přesně naopak. Rusko prokazatelně vyhrožuje jadernou válkou. Rusáci ještě připomínají, že můžou zaútočit jako první. Koukněte na video.

Podle ruské obranné koncepce má Rusko právo použít jaderné zbraně v případě, že budou proti němu a jeho spojencům použity zbraně hromadného ničení. A také v případě, že bude ohrožena existence Ruské federace. Sovětský svaz na sebe v minulém století vzal závazek, že nepoužije jaderné zbraně jako první. V současném Rusku už toto neplatí. Rusko může použít jaderné zbraně jako první. O použití jaderných zbraní rozhoduje výhradně Vladimir Putin. Pokud Putin rozhodne, že je jeho země nějakým způsobem obrožena, nechá vypustit jaderné rakety. Otázka je, jaký bude cíl. Nejspíš Západ. Putin moc dobře ví, že zaútočit na NATO je pro Rusko sebevražda. Doufám, že se to nikdy nestane.

jaderne zbrane

Koukněte na video, jak se v ruské televizi (Rosija1) vyhrožovalo jadernou válkou…

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Doporučujeme

► Největší mešita? Obrovská mešita je v Moskvě! Koukněte na video.

► Víte, že SSSR prokazatělně spolupracoval s nacisty? Koukněte na fotky, videa.

► Jiří Dolejš (KSČM): komunismus není zločinný ani špatný. Pusťte si on-line video. Komunisti? Co slovo, to lež. Co čin, to zločin.

► Nulový státní dluh za vlády komunistů? Lež! Důkazy zde. Komunisti jsou lháři!