Kdo je Vladimir Putin?

Vladimir Putin je prezident, který hájí zájmy svého národa? Nebo je to zločinec, který má na rukou krev?

Vladimir Putin se narodil 7. října 1952 v Leningradu. Už na vysoké škole vstoupil do zločinné Komunistické strany Sovětského svazu (KSSS) a sovětské tajné služby KGB, jejichž členem zůstal až do rozpadu Sovětského svazu roku 1991. V letech 1985–1990 působil jako agent KGB ve Východním Německu. V současnosti je prezident Ruské federace, která vede agresivní politiku.

Putin všemožně (materiálně i finančně) podporuje motorkářský gang Noční vlci (rusky Ночные Волки). Je to banda násilníků a vrahů, kteří pro Putina intenzivně pracují. Mají na starost jeho volební kampaně, lživou propagandu i nájemné vraždy. Gang vede jistý Alexander Zaldostanov, kterému nikdo neřekne jinak než „Chirurg“. Noční vlci dokonce bojují na východě Ukrajiny po boků separatistů.

Noční vlci
Noční vlci
Noční vlci
Noční vlci

A ještě se pojďme podívat do Čečenska. Putin podporuje čečenskou ekonomiku ve velkém rozsahu. Prezident Čečenska je jistý Ramzan Kadyrov, který také všemožně podporuje Putinův režim. Je to dokonce Putinův osobní přítel. Kadyrov dostal od Putina nejvyšší ruské vyznamenání. Kadyrov vládne v Čečensku tvrdou rukou, má zde neomezenou moc. Je to diktátor, který nechává unášet a vraždit lidi (stejně jako Putin). Kadyrov je podezřelý i ze spoluúčasti na vraždě ruského opozičního lídra Borise Němcova. Asi nikoho nepřekvapí, že na východní Ukrajině po boku separatistů bojuje i čečenská armáda.

Ramzan Kadyrov
Ramzan Kadyrov s Putinem

Putin propagandista a manipulátor
V Rusku Putin ovládá veškerá média (rozhlas, televizi, internet). Ruský televizní kanál Russia Today (RT) vysílá překroucené a lživé zprávy nejen v Rusku, ale i v Evropě. Tato stanice šíří Putinovu lživou propagandu ve velkém měřítku. S 1,5 miliardou shlédnutí je Russia Today nejpopulárnějším zpravodajským kanálem na YouTube. Vedení Russia Today dostává pracovní pokyny přímo od Putina. Co se týče Ukrajiny, Russia Today tvrdí, že Ukrajině vládnou fašisté.

Pro Putina je velká příležitost internet. Pomocí internetu lže celému světu. V Petrohradu je celá armáda placených lidí, kteří sledují internet – Twitter, Facebook, blogy, informační servry…

Putin ovládá a tvrdě cenzuruje ruský internet. V Rusku se každý úspěšný bloger musí registrovat pod svým skutečným jménem. Blogeři, kteří mají na svém blogu návštěvnost více než 3 000 UIP/den (unikátních návštěv denně), se musí registrovat u úřadu spadajícího pod ministerstvo komunikací – Roskomnadzor. Roskomnadzor má též na starost blokaci „závadných stránky“. Vladimir Putin k cenzuře internetu říká: „Internet je potřeba kontrolovat, vždyť tam chodí třetina Rusů“. K tomu sice dodává, že se to nesmí dotknout občanských svobod. Tím si ale zjevně protiřečí.

V prosinci 2015 byl odsouzen Známý ruský blogger Pavel Prianikov. Více článek Ruský blogger odsouzen. Vrací se Stalinova éra?

Neonacismus v Rusku
Asi nikoho nepřekvapí, že v Rusku bují neonacismus. Vše odstartoval německý filosof Karl Marx, který byl rasista, antisemita, nepřítel Slovanů a dalších „méněcenných“ národů. Dnes už je prokázané, že zločinný Sovětský svaz (Stalin) aktivně spolupracoval s nacisty, důkazy ve článku SSSR spolupracoval s nacisty, poté dobýval. V Rusku je neonacistických organizací jako hub po dešti. Například: Slovanský svaz (Славянский Союз), Ruská národní socialistická strana (Русская Национальная Социалистическая Партия), Ruský národní svaz (Ру́сский Национа́льний Сою́з).

neonacisté v Rusku
Neonacisté v Rusku
neonacisté v Rusku
Neonacisté v Rusku

Podle Amnesty International je počet neonacistů v Rusku přibližně 85 000. To je polovina neonacistů na celém světě! V Rusku se dokonce hajlovalo i v ruském parlamentu. Více video…

Putin a islám
Ač to zní pro mnohé neuvěřitelně, Putin podporuje a obhajuje islámské náboženství, které je plné násilí. Korán říká: BIJTE ŽENY, ZABÍJEJTE NEMUSLIMY.

Kde je největší mešita? V Moskvě!

Více video…

Bohatý a nebezpečný Putin
Není pochyb o tom, že Putin je velmi bohatý. Také je maximálně zkorupmovaný (jako většina tamních politiků). Putinův majetek je ukrytý v různých zahraničních kontech a investičních fondech. Pochopitelně tyto konta nejsou napsananá na jeho jméno. Sergej Pugačev, bývalý z nejvýznamnější bankéř Kremlu, odhaduje Putinův osobní majetek na 200 miliard amerických dolarů. To je 2x více, než kolik vlastní nejbohatší člověk světa Bill Gates.

Putin je velmi nebezpečný člověk, pro kterého je smrt běžná záležitost. Je stejně bezohledný a zákeřný jako byl Hitler či Stalin. Je děsivé, že tento člověk má k dispozici zbraně hromadného ničení.

Politický geograf Michael Romancov vystihl Putina přesně…

Komentáře k článku

  1. V článku jsou samá naivní tvrzení bez důkazů, jako např. Putin je duševně chorý. Mně připadá, že to čtou a věří tomu nevyzrálá děcka s podlimitním IQ. Nechal bych vás všecky o hladu a o vodě a k tomu pečené kachny a živočišný tuk obarvený šmoulí azobarvou tak dlouho, až byste zbachratěli jako vemeno a dostali z toho hyperaktivitu.

  2. Jsem na těchto stránkách poprvé a zjišťuji že jsem se dostal buď na stránky mateřské školky,nebo do ústavu dementů!Jak může kdokoliv tvrdit že PUTIN je zločinec jako HITLER,když PUTIN je jeden z mála politiků který se snaží dostat americké fašisty k jednacímu sltolu,postupovat společně proti ISIS/což je US armáda/a který se snaží zachovat mír na této planetě.Američtí fašisté se snaží vyzbrojovat islamisty a Banderovce a to jenom proto,aby EVROPA byla zničena a aby AMEIKA mohla spustit válku proti RUSKU,jelikož RUSKO je jediná překážka k jejich ovládnutí této planety a snížení počti obyvatel tak,jak si BILDEBERG naplánoval a to do 5 milionů obyvatel planety.Proto chce islamizovat evropu a až islám vyvraždí majoritu,potom amerika rozstřílíbez milosti všechny islamisty a evropa by byla jejich.Ovšem přepočítají se všichni fašisté v USA i v EU neboť RUSKO NIKDO NEDOSTANE NA KOLENA!Amerika bude poražena napadne li RUSKO!

    1. Dovolím si okomentovat. I když se to nezdá, srovnáváme USA s Němekem. Fašismus pravicový extremismus v čele státu silný vůdce,
     Demokratické prvky jsou veřejně odstraněny, i když se neustále demokracie hlásá. Veřejně popírá rovnost lidí před zákonem – peníze a moc vítězí, silný nacionalismus – američani opravdu jsou hrdí na to, že jsou občany USA a ostatní státy dle nich by měli konat dle jejich přesvědčení. Dále – obrovské hospodářské problémy mají také. Odstraňují demokracii nedodržováním mezinárodních smluv. Zbrojení a obsazování ostatních států, na základě mylných informací a obviňování druhých. Rádi by ovládli celý svět. Poprvé fašismus vznikl v Itálii.

   1. Je aprýlový žert to, že největší mešita je Moskvě? To není žert, to je doložitelný fakt!

 1. Korán je minimálně upravená bible. Největší rozdíl je v tom, že Ježíšovi upírá božský původ.
  Islamistů je hodně přes miliardu. Když je to takové vražedné náboženství, proč vraždí jen pár tisíc islamistů? a to jen v posledních 20 letech. AL KAIDU vytvořila a vyzbrojila
  americká CIA

 2. Někam se Vám zatoulalo že Putin bere malejm dětem svačiny a jí je (ty děti).
  Rusové si ho zvolili za presidenta a jediné co můžete je říct že se Vám to nelíbí. Ale nasazovat mu psí hlavu takovým způsobem?

 3. Ten idiot co tuhle hovadinu zmatlal se raději ani nepodepsal. Doufám, že ti přikyvující oslíci jednoho dne dostanou rozum….ach jo! Věřit takovýmhle hlupačinám! Ncncnc!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Doporučujeme

► Největší mešita? Obrovská mešita je v Moskvě! Koukněte na video.

► Víte, že SSSR prokazatělně spolupracoval s nacisty? Koukněte na fotky, videa.

► Jiří Dolejš (KSČM): komunismus není zločinný ani špatný. Pusťte si on-line video. Komunisti? Co slovo, to lež. Co čin, to zločin.

► Nulový státní dluh za vlády komunistů? Lež! Důkazy zde. Komunisti jsou lháři!