Kdo zabil Borise Němcova?

Kdo zabil ruského opozičního politika Borise Němcova? Byl Němcov zabit na příkaz zločince Putina?

Němcov byl soustavně terčem útoků putinských goril. Pravidelně dostával výhrůžky zabitím (na sociálních sítích, telefonem…), byl soustavně špehován a odposloucháván. V putinském Rusku toto mohou provádět pouze ruské tajné služby. 15. července 2014 podal Němcov oficálně trestní oznámení Ministerstvu vnitra Ruské federace z důvodu vyhrožování zabitím. Celá věc byla zamítnuta a žádné vyšetřování se nekonalo.

Kniha „Putin a válka“
V únoru 2015 začal psát Němcov knihu „Putin a válka“. Proto kontaktoval příbuzné ruských vojáků padlých na východní Ukrajině. Sbíral dokumenty, které přímo dokazovaly účast ruských ozbrojených sil zapojených do konfliktu na východní Ukrajině. Tato kniha měla být věnována všem občanům Ruské federace, ve které byly přímé důkazy o přítomnosti ruských ozbrojených sil zapojených do vojenského konfliktu ve východní Ukrajině.

Osobní odpůrce Putina
Němcov byl autorem nejsilnějších anti-putinských spisů a dokladů, které přesvědčivě dokazovaly, že Putin je hlava mafiánského klanu, který osobně krade miliardy z ruského státního rozpočtu. O tom, jaký je Putin zloděj, se dozvíte v zakázaném filmu zde. Němcov mj. obvinil Putina, že je hlavní viník války v Donbasu.

„Já pokládám za zločin, válčit proti Ukrajině. Nechci, aby umírali ruští vojáci, ani ukrajinští vojáci, dále nechci, aby byli uprchlíci před válkou.“
Boris Němcov

Vražda Borise Němcova
Boris Němcov byla zavražděn 27. února 2015. Vražda se udála poblíž Kremlu, hlavní rezidence diktátora Putina. Všechny ulice a pozemky přiléhající ke Kremlu se 24 hodin denně kontrolují tajnou službou a policií. Doslova na každém kroku jsou kamery se záznamem. Místo vraždy se nachází jen 100 metrů od Kremlu. Z toho je patrné, že k tomu místu má přístup jen ruská tajná služba (tím lze vysloučit americkou, ukrajinskou tajnou službu). Hned ráno po vraždě putinská policie začala prohledávat a zabavovat dokumenty, nahrávky a počítače z bytů a kancelářů Borise Němcova. Méně než tři týdny do své vraždy Němcov veřejně prohlásil, že ho mohou zabít na příkaz Putina!

Video: Kdo zabil Borise Němcova?

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Doporučujeme

► Největší mešita? Obrovská mešita je v Moskvě! Koukněte na video.

► Víte, že SSSR prokazatělně spolupracoval s nacisty? Koukněte na fotky, videa.

► Jiří Dolejš (KSČM): komunismus není zločinný ani špatný. Pusťte si on-line video. Komunisti? Co slovo, to lež. Co čin, to zločin.

► Nulový státní dluh za vlády komunistů? Lež! Důkazy zde. Komunisti jsou lháři!